21
máj

Prečo práve Caparol?

Náterových hmôt a materiálov pre povrchovú úpravu stien je na našom trhu veľké množstvo.  Naše štúdio sa rozhodlo zaradiť do svojho produktového portfólia výrobky nemeckej spoločnosti CAPAROL. Nebola to však žiadna náhoda, chceli sme ponúkať kvalitné nátery a povrchové hmoty, ktoré prinášajú dlhodobý úžitok, stálosť a ochranu stien v interiéroch a na fasádach. Z tejto požiadavky vyplynulo, že už 13. rok využívame  široké portfólio produktov spoločnosti CAPAROL v plnej miere –  od bežných až po špeciálne produkty.

S vyše 120 ročnou históriou patrí CAPAROL k špičkovým výrobcom povrchových úprav a náterových hmôt a vlastným výskumom a vývojom novodobých hi-tech riešení ukazuje smer v tejto oblasti nielen na európskom trhu.

Aj pri bežnom maľovaní interiéru je dôležité vhodne si vybrať materiál. Faktorov je veľa – škála farieb, stálofarebnosť, vplyv na naše zdravie i prostredie, ľahká údržba, cenová primeranosť atď. Rokmi sme overili, že farby od spoločnosti CAPAROL sú pri priaznivých cenách na oveľa vyššej úrovni funkčnosti ako bežne používané a široko známe produkty na našom trhu.

Vlastnosti farieb CAPAROL:

  • široká škála odtieňov,
  • ľahko sa spracúvajú, ponúkajú vysokú kryciu schopnosť
  • sú umývateľné za mokra, môžu sa používať bežné saponáty
  • nestrácajú  počas svojej životnosti silu odtieňa a farebnosť
  • mimoriadna pozornosť je venovaná ekologickým a zdravotne neškodným výrobkom, vhodných pre alergikov
  • v ponuke nájdete aj wellness odtiene

Naše štúdio Vám ponúka  profesionálne poradenstvo pri výbere správnej farby podľa vašich potrieb.. Sme plnohodnotné miešacie centrum – partner spoločnosti CAPAROL, ktoré zabezpečuje prípravu farieb z mnohých vzorkovníc v cca 1 500 000 odtieňoch.

Dokážeme pripraviť aj akékoľvek atypické odtiene a máme z toho radosť, lebo všetko tvorivé a neštandardné ma bav!!! Rovnako našim zákazníkom v komplexných riešeniach pripravujeme práve potrebné množstvá z konkrétnych farieb tak, aby sme zachovali optimálnu efektívnosť a nezostalo veľa farieb veľa na vyhadzovanie. Pripravíme aj malé odlievané balenia presne podľa veľkosti stien.

Pre našich zákazníkov si vedieme ARCHÍV FARIEB, z ktorého čerpáme , keď  je opäť potrebné maľovať či opravovať. Naše návrhy a farebné riešenia doťahujeme až do úplných konkrétnych odtieňov a hneď ich aj zákazníkom pripravujeme, je to veľmi dôležité pre celkový vzhľad a koncepciu návrhu. V stavebninách farby iba natónujú, nikto ich nekontroluje, aby perfektne sedeli so vzorkovnicami. Odtiene precízne upravujeme do detailov. Konkrétne receptúry majú zákazníci potom u nás v archíve.

Farba nie je iba farba, príďte sa presvedčiť.